Grad Pazin

Službene stranice Grada Pazina

Gradonačelnik primio vrlo uspješne osnovce

U dupkom punoj Plavoj  dvorani Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile danas, 15. lipnja 2012. godine,  Renato Krulčić je, zajedno s načelnicima općina Pazinština u suorganizaciji s Osnovnom školom Vladimira Nazora Pazin primio vrlo uspješne učenike osnovne škole.

Prigodne poklone dobili su učenici i mentori koji su sudjelovali na državnim i međužupanijskim natjecanjima, a svi zajedno su nagrađeni izletom na Crveni otok kraj Rovinja. Popis nagrađenih učenika: BIOLOGIJA – ISTRAŽIVAČKI RAD –  državno natjecanje: 8. mjesto Jelena Vuković i Matea Zović,  mentorica: Maja Curić TEHNIČKA KULTURA – državno natjecanje – dva prva mjesta:
Nikša Berković 8. a  mentorica: Marija Galant   Bruno Sloković 8. d mentor: Darko Suman "SIGURNO U PROMETU" – državno natjecanje

Veronika Lanča 5. c mentor: Mario Tominić 1. mjesto
Deni Erik 4. d 2. mjesto

SFERA
Anamarija Maurović 8. razred (PŠ Trviž), mentorica: Tatjana Savić

MALI NOGOMET – međužupanijsko natjecanje – 4. mjesto, mentor : Dalibor Radović

Igor Lepinjica 6. a
Ivan Lepinjica 6. a
Antun Selar 6. a
Ivan Tomišić 8. c
Paolo Lovrinić 7. b
Petar Aničić 7. c
Nikola Ivetac 8. b
Tino Prenc 8. b
Atanas Gjurčinoski 7. e
Leon Ferenčić 7. a

KOŠARKA (Ž) – međužupanijsko natjecanje – 3. mjesto, mentor: Nikša Buretić

Ema Guštin 8. d
Atena Ferenčić 8. b
Francesca Ladavac 7. e
Lena Rigo 6. d
Isabella Pulić 6. d
Elizabet Vojsković 6. b
Stella Ferenčić 6. a
Erika Pulić 5. d
Ivana Kišić 5. d
Gaja Ukotić 4. b

KOŠARKA (M) – međužupanijsko natjecanje – 3. mjesto, mentor: Petar Ćus

Massimo Fabris 8. d
Nikola Krnjus 8. d
Luka Brajković 7. e
David Ferenčić 8. b
Martin Luk 7. e
Marinko Nadišić 7. e
Bruno Šujević 7. a
Stefano Brozan 7. c
Vanja Rilak 7. c
Lovro Rogović 7. c

ATLETIKA (Ž) – državno natjecanje: 3. mjesto, mentorica: Jadranka Červar

Sara Mogorović 8. d
Nensi Mofardin 8. a
Zita Jurić 8. a
Ema Guštin 8. d
Đeni Ujčić 8. d
Daniela Zgrablić 8. a
Roberta Lanča 8. d
Matea Galant 7. a
Anamarija Juričić 6. a
Tea Kadenaro 8. a
Natali Lanča 8. a
Atena Ferenčić 8. b
Lea Blažević 7. a

ATLETIKA (M) – državno natjecanje – 4. mjesto, mentor: Dalibor Radović

Erik Sloković 8. b
Antonio Gocić 7. e
Tino Prenc 8. b
Ivan Maligec 8. d
Ivan Aničić 8. a
Bruno Sloković 8. d
David Ferenčić 8. b
Nikola Krnjus 8. d
Abel Kurelović 8. c
Mateo Zović 8. a
Erik Šepić (ŽN) 7. e
Nikola Ivetac (MN i DN) 8. b
Toni Šujević 8. a

KROS (Ž) – državno natjecanje: 5. mjesto, mentorica : Jadranka Červar

Zita Juričić (ŽN i MN) 8. a
Sara Mogorović (ŽN i MN) 8. d
Anamarija Juričić (ŽN i MN) 6. a
Viktorija Milohanić 6. a
Kristina Tominić (DN) 7. b

KROS (M) – državno natjecanje, 5. mjesto: mentor: Dalibor Radović

Toni Šujević (ŽN i MN) 8. a
Ivan Aničić (ŽN i MN) 8. a
Tino Prenc (ŽN i MN) 8. b
Nikola Krnjus (ŽN i MN) 8. d
Brajan Flegar (DN) 8. a
Patrik Matić (DN) 8. a
Đani Bošković (DN) 8. b
Sandi Matković (DN) 8. c

Copyright Grad Pazin. Sva prava pridržana.