Grad Pazin

Službene stranice Grada Pazina

Plava dvorana pretijesna za nagrađene učenike osnovne škole

Plava je  dvorana Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile jučer, 15. lipnja 2011. godine, bila pretijesna za sve učenike koji su nastupili na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima, na prijemu koji su već tradicionalno u suorganizaciji pripremili Gradonačelnik Grada Pazina, načelnici Općina i Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin.

Prigodne poklone dobili su učenici i mentori koji su sudjelovali na državnim i međužupanijskim natjecanjima, a svi zajedno su nagrađeni izletom na Crveni otok kraj Rovinja. Ime i prezime učenika Vrsta natjecanja Mentor škola rezultat Paola Milotić Kviz „Lijepa naša“ Nadia Bazjak MŠ Pazin Državno natjecanje – Primošten – 11. mjesto Ines Blažević Katarina Bertoša Iva Šajina  Renata Krulčić biologija – istraživački rad Maja Curić MŠ Pazin Državno natjecanje Pula – 1. mjesto Iva Šajina  Samanta Zgrablić Literarni natječaj „Nazor i mi“ Marija Znidarić MŠ Pazin  „Nazorovi dani“ u Postiri- 3. nagrada Jelena Bratulić Geografija Veljko Ferenčak Sv.Petar u Š. Državno,Poreč, 18 mj. Petar Bratulić Geografija Veljko Ferenčak Sv.Petar u Š. Državno,Poreč 4.mj. Ivan Fabris (Dario) Informatika Doris Zajc Mofardin Tinjan Državno – Rabac, 3. mjesto Nikolina Širol Povijest Marija Baćac Tinjan Državno – Poreč 8. mjesto Patrik Matić Tehnička kultura Marija Galant Pazin Državno n.-Pula -1. mjesto Dominik Anđelini Državno n.-Pula-21.mjesto Nikša Berković Državno n.-Pula–10.mjesto Filip Perić*
Ivan Mijandrušić*
Gregory Tomadin*
Andrea Grubiša*
Matteo Turčinović
Tibor Kovačić*
David Ferenčić
Nikola Krnjus
Massimo Fabris (samo žup.)
Luka Brajković (samo žup.)
Josip Golob* (međužup.)
Elvir Hodžić
Natan Turčinović    košarka   Petar Ćus   Pazin Međužupanijsko n. – Rijeka – 3mj. Ivana Lovrinić (samo žup.)
Zita Jurić (žup., međužup.)
Sara Flegar (žup., međužup.)
Sara Mogorović (međužup.)
Iva Stranić (međužup., drž.)
Đeni Ujčić (državno)
Anamarija Juričić (držav.)
Viktorija Milohanić (držav.)     kros  Jadranka   Červar    Pazin Državno prvenstvo – Split – 5 mj. Andrea Grubiša (samo žup.) *
Mateo Križmanić (žup., međužup.)
Marin Ančić (među.., drž.av)
Dominik Anđelini (sve)*
Ivan Maretić (državno)
Nikola Ivetac (državno)
Petar Bratulić kros Dalibor Radović Pazin Državno prvenstvo – Split – 5 mj. Luka Belić*
Mikele Perković
Toni Ružić
Mateo Križmanić*
Andrea Grubiša*
Stefan Modrić
Fabio Lukež
Ivan Mijandrušić*
Dominik Anđelini( međuž.)
Filip Perić* -1. mj. (drž.)
Gregory Tomadin*
Alex Buršić (samo državno)
Petar Bratulić atletika Dalibor Radović Pazin Državno prvenstvo – Split – 2 mj. Tea Tomišić
Petra Krnjus
Lucija Sironić*
Nensi Mofardin*
Zita Jurić*-2. mjesto (drž.)
Sara Flegar*
Ema Guštin*
Sara Mogorović*
Natania Levak*-1.mj. (drž.)
Mia Brajković*
Tina Zaharija
Samanta Zgrablić* atletika Jadranka Červar Pazin Državno prvenstvo – Split – 4 mj.                                                                        

Copyright Grad Pazin. Sva prava pridržana.