Grad Pazin

Službene stranice Grada Pazina

16. dječji olimpijski festival održan u Pazinu

U četvrtak, 18. svibnja 2017. u 9 sati,  na gradskom stadionu u Pazinu, zapaljena je olimpijska baklja i podignuta olimpijska zastava kao znak za početak 16. Olimpijskog festivala Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin. Osim u klasičnim, pojedinačnim i ekipnim, disciplinama poput: trčanja na 50m, štafeti, nogometu, bacanju loptice u dalj te skoku u dalj s mjesta, naši su mališani snage odmjeravali i u skakanju u vreći, potezanju konopa, poligonu te oni najmlađi u vožnji tricikla i malom trčanju na 25 m.

Uz 450-ak djece iz pazinskog i svih područnih vrtića na stadionu je bilo i 50-tak njihovih odgajateljica, vanjskih suradnika i suradnica te studentica.

Oni najbolji odmjeriti će snage s djecom iz cijele Istre na županijskoj Olimpijadi koja će se održati 24. svibnja 2017. u Fažani.

Olimpijski festival se organizira u suradnji sa Zajednicom sportskih udruga Grada Pazina, a majice i kape za sve sudionike osigurao je Hrvatski olimpijski odbor.

 

REZULTATI 16. DJEČJE OLIMPIJADE DJEČJEG VRTIĆA «OLGA BAN» PAZIN ODRŽANE 18.05.2017. NA GRADSKOM STADIONU U PAZINU

 TRČANJE 50 m

M

  1. Teo Mikolić (Tinjan) vrijeme: 7’75”
  2. Natan Zović (Gračišće)
  3. Deni Belac (Lupoglav)

Ž

  1. Ana Tanković (Iskrice, Pazin) vrijeme: 8’25”
  2. Lana Štoković (Sv. Petar u Šumi)
  3. Katarina Sirotić (Karojba)

 

ŠTAFETA 4×25 m

M

  1. TINJAN vrijeme: 22’32”
  2. MOTOVUN
  3. LEPTIRIĆI (Pazin)

Ž

  1. SV. PETAR U ŠUMI  vrijeme: 21’72”
  2. PAZINSKI NOVAKI
  3. ZUJALICE (Pazin)

 

 BACANJE LOPTICE U DALJ

M

  1. Nino Štifanić (Tintilinići, Pazin) 16,10 m
  2. Gabriel Valenta (Leptirići, Pazin) 15,40 m
  3. Gabrijel Jakus (Bubamarci, Pazin) 15,20 m

 

Ž

  1. Katja Pulić (Bubamarci, Pazin) 10,70 m
  2. Anđelika Pilat (Karojba) 7,25 m
  3. Nikolina Kadić (Motovun) 6,85 m

 

SKOK U DALJ

M

  1. Matija Škrinjar (Pazinski Novaki) 146 cm
  2. Martin Mirić (Leptirići, Pazin) 141 cm
  3. Pavel Hilpert (Iskrice, Pazin) 126 cm

Ž

  1. Lana Jurčić (Listići, Pazin) 140 cm
  2. Eva Antolović (Tinjan) 132 cm
  3. Iva Jerman (Iskrice, Pazin) 125 cm

 

NOGOMET

  1. ZLATNA LOPTA (Prstići, Pazin)
  2. PAZINJANI (Listići i Zujalice, Pazin)
  3. REAL MADRID (Karojba)

 

POTEZANJE KONOPA

  1. Prstići (Pazin)
  2. Vatreni (Zujalice, Iskrice, Listići; Pazin)
  3. Cvjetići, Leptirići (Pazin)

 

SKAKANJE U VREĆI

  1. Jakov Antolović (Tinjan)
  2. Eni Šaina (Leptirići, Pazin)
  3. Eva Udovičić (Iskrice, Pazin)

 

POLIGON

  1. Mark Jašić (Sv. Petar u Šumi)
  2. Lana Musić (Iskrice, Pazin)
  3. Ana Pitoski (Zujalice, Pazin)

 

TRICIKLIJADA

  1. Eni Rimanić (Pačići, Pazin)
  2. Lovro Mrak (Pačići, Pazin)
  3. Andrea Jurić (Pačići, Pazin)

 

 MALO TRČANJE 25 M

  1. Martin Kršanović (Bubamarci, Pazin)
  2. Matej Krizmanić (Cvjetići, Pazin)
  3. Nikolina Šestan (Lupoglav)

 

 

DIPLOMA ZA FAIR-PLAY:

 Ekipa Prstića iz Pazina

 

UKUPNI POBJEDNIK:

Ekipa iz područnog vrtića u Tinjanu

 

Čestitamo svim pobjednicima!

Copyright Grad Pazin. Sva prava pridržana.